Personalizowania karta płatnicza ze zdjęciem

Karta płatnicza, na której będzie można samodzielnie zdecydować o wizerunku ma dla nas pięć banków. W dwóch z nich sami wybieramy dowolne zdjęcie. Obecnie w większości banków nadal klient nie ma wpływu na to jaki wizerunek na jego karcie będzie się pojawiał. Najczęściej mamy jedną gotową grafikę, która wszędzie się pojawia. Jest jednak kilka takich banków, które pozwalają samodzielnie zadbać o estetykę karty płatniczej.

Ta usługa cieszy się zainteresowaniem, szczególnie wśród młodszych klientów, dla których karta to nie tylko środek płatniczy, ale właściwie gadżet. Zmiana wizerunku karty nie będzie droższa niż 15 złotych.

Spersonalizowana karta - gdzie?


Szansę na przygotowanie własnej spersonalizowanej karty mamy w pięciu bankach:

  1. PKO Bank Polski,
  2. Bank Pekao,
  3. ING Bank Śląski,
  4. mBank,
  5. Getin Bank.

Jeśli chodzi o Ing Bank Śląski oraz mBank mamy możliwość umieścić dowolną grafikę także zdjęcie zrobione samodzielnie. Możliwość zamieszania zdjęcia daje Citi Handlowy, ale tutaj musi to być zdjęcie twarzy właściciela karty i będzie to dodatkowe zabezpieczenie.

Zdjęcie na karcie płatniczej

Jeśli klient będzie chciał przygotować na kartę swoje zdjęcia musi oczywiście przestrzegać pewnych reguł, nie można stosować znaków towarowych i logo, danych osobowych czy treści chronionych prawem autorskim.

Jak zmienić wizerunek karty ING, Master Card lub PKO?

Jeśli chodzi o ING BŚ zamieszenie zdjęcia własnego będzie kosztować nas 15 złotych. Jest to bezpłatne dla osób poniżej 26 roku życia. Mamy obecnie 111 gotowych wizerunków. Zdjęcie będzie można umieścić na karcie debetowej wydanej do konta osobistego. W mBanku zmiana wizerunku jest możliwa dla niektórych kart kredytowych oraz debetowych i kosztuje 10 złotych. W PKO Banku Polskim będzie można samodzielnie wybierać wzór spośród 18 gotowych wizerunków. Kosztuje to blisko 15 złotych, mamy także 11 wizerunków dla kart kredytowych i wybór tutaj nie będzie płatny.

Bank Pekao daje możliwość zamieszania obrazów ze swojej galerii i mamy tam 74 wizerunki do wyboru. Nie będzie trzeba w związku z tym ponosić dodatkowych kosztów. Jeśli chodzi o Getin Bank zmiana wyglądu karty będzie możliwa przy koncie dla klientów do 28 roku życia. Dostępnych będzie 12 darmowych wzorów.

Dedykowana Twoja karta

W wielu krajach powszechnie stosuje się spersonalizowaną kartę i jest to coś zupełnie normalnego. Jeśli chodzi o Polskę zaczyna to budzić coraz większe zainteresowanie nadal jednak ta oferta nie jest tak dobrze rozwinięta i wiele banków jej nie wprowadziło. Jednak w kolejnych latach można liczyć na to, że ten nasz rynek także pójdzie o krok do przodu i ta oferta się pojawi.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: kontakt@kredytyt.pl

Witaj w świecie finansów i kredytów!

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat kredytów hipotecznych, kredytów oraz zostać finansowym ekspertem  -dobrze trafiłeś

wspieramy serwis: bmserwis.pl